Rozhovor o ničem, s nikým

18. července 2015 v 2:41 | Jeffy Black |  Hledám se v myšlenkách
Je pět minut po druhý, což je čas, kdy normální lidi spí, alkoholici pijí a Blacková přemýšlí nebo pije s nima. Udivuje mě, co všechno si dokážu najít na normálních věcech. Tikání semaforu je zkrátka strašně uklidňující, smích, vycházející z hospody od naproti je dnešní nocí víc snesitelný, než kdy jindy a černá obloha posetá hvězdami mi výjimečně nepřijde nudná. Jako kdyby dnešní noc byla jiná než všechny ostatní, jako kdyby se právě dnešní nocí měl stát nějaký osudový zvrat. Jenže se nic nestane, pravděpodobně budu jako vždy sedět alespoň do čtyř na balkóně, sledovat ulici, kterou jednou za půl hodiny projede auto, a budu si vyčítat to, že neumím jednat narovinu.
Možná nakonec přece po flašce šáhnu, protože poslední dobou je to jediná věc, která mi rozumí a zahání ty strašně užírající otázky, mající potřebu mi křičet v hlavě jedna přes druhou. Možná tu prostě jen zůstanu, budu sedět s dekou přehozenou přes záda, ztracená ve vlastní hlavě, ve který je takový bordel, že by se za něj nestydělo ani prase, natož "dáma".
Co, proč, kdy, kam, kdyby, co kdyby, možná, ale co když, ... Co na tom vlastně záleží, TEĎ je prostě teď a přemítáním o tom, co mohlo být je nesmysl. Nebo možná není, přesto bych se tomu ráda vyhnula, alespoň dneska.


Opět se vrací ta tendence někam zmizet. Daleko od všech problémů. K někomu, kdo zvládne být alespoň na malou chvíli náplastí, k někomu, v jehož přítomnosti mám alespoň na chvíli pocit, že je všechno, jak má. A stejně vím, že to akorát nese problémy další.
Možná bych to už měla nějakým způsobem ukončit nějakou tečkou, která bude spíše velkým otazníkem.
Tak tedy - VÍTEJTE VE SVĚTĚ HOLKY, U KTERÉ JE SPÁNEK VZÁCNOSTÍ A KTERÁ JE SAMA SOBĚ JEDNÍM OBROVSKÝM OTAZNÍKEM.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Arielle Arielle | E-mail | Web | 18. července 2015 v 19:01 | Reagovat

Wow. Manson, HP tetování na stejným místě jako mám já, kočky, Jack Daniel's, King, tetování, chlast, cigára. Dokonce mám v druhým nicku, který používám mimo blog, příjmení Black.
A to jak píšeš a přemejšlíš.
Čau ségra.

2 jeffyblack jeffyblack | Web | 18. července 2015 v 21:00 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že po světě chodí někdo podobnej (hodně podobnej), člověk si pak nepřijde tak moc divně a nepochopeně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama