A proč že vlastně nesnáším lidi?

1. února 2016 v 19:03 | Jeffy Black |  Na konci hlavně
Po dlouhý době přicházím s článkem a pravděpodobně má osoba nezklame, neboť za posledních pár týdnů mám jen dvě citové rozpoložení - nasraná a extrémně nasraná. Žití mezi lidma mě přivádí k šílenství a dává mi důvody k tomu vystřílet školu a společně s ní i město, kde žiju.
Protože lidi jsou prostě prasata. Studuju na gymplu, jeden by očekával, že gymnázium budou studovat lidi, jejichž IQ nebude rovno s velikostí jejich boty, ale opak je pravdou. Na naší škole se vyskytuje opravdu zajímavá škála lidí, od naprosto debilních lidí, přes odvážné herečky (if you know what I mean), po naprostá prasata. Je vskutku úchvatné přijít na DÁMSKÝ ZÁCHOD a vidět precizní malbu menstruační krví po dlaždičkách, které k dokonalosti pomáhá mozaika složená z použitých vložek opodál. Toto umělecké dílo bylo tak úchvatné, že se z něj normálním lidem chtělo blejt.
Úvahu o prasatech zvládnu rozvinout i do jiného směru, odehrávajícího se ve stejné místnosti. Vysvětlete mi prosím, jak ženská zvládne pochcat celý prkýnko. Nepřeháním. Nad kapkou by člověk zvládnul přivřít oči, ale tohle jsou louže po celým prkýnku. Občas se ptám, kdo tohle zvládne udělat. Potom si uvědomím, že to snad ani vědět nechci.
Cesty autobusem do školy a ze školy jsou občas komický. Opravdu jsem ráda, že vím o tom, jak jsi to včera kde dělala, s kým to bylo a jak moc sis to užila. Taky oceňuji oznamování slev nebo toho, že Pepík včera dokončil vysokou, naštěkal Mařce do boudy a čekaj druhý dítě. Opravdu byste někdy měli přemýšlet nad tím, jak hlasitě se projevujete a o čem to vůbec mluvíte, když jsou kolem vás lidi.
Víkendy doprovázené zpěvem opilých lidí bych přežila, občas se to vymkne z ruky, to mi alkoholici chápem, že jo. Ale lovestory o Julii, co Romea vyměnila za jehlu a perník, načež Romeo skončil na heráku a oba se zase milujou, jsou k popukání. Obzvláště jsou na tyhle příběhy zvědaví sousedi, když je po sobě Julfetka a Romfetka ječí přes celou ulici, protože před nima zrovna rodina schovala peněženky, a tak mají chudáci absťák. Za pár dní už spolu zase vesele žijou, smaží a vaří.
Mám ráda facebookové příběhy. Opravdu. O Pepíkovi vyprávíš tak často, že mi kurva začal chybět taky a to ani nevím, kdo to je.
Pokud nějaká slečna touží po obohacení sexuálních zkušeností, prvním šuku nebo něčem takovým, v okolí našeho baráku chodí takovej sympatickej mladík, co se rád uspokojuje před zraky všeho, co vidí. Občas za tím i běhá a vydává steny, co se dají přirovnat ke zvukům jelena v říji. Inteligence sama o sobě, však v pohodě.
A taky tu mám super souseda. Metalista v letech, kterýho vidíte buď v hospodě, nebo u hospody. Občas vás osloví slovy: "Dobrý den krásná slečno." Občas osloví vaší matku slovy: "Máte krásnou dceru!" a občas prostě utíkáte, protože si před váma v hospodě sundá tričko (viděla jsem dost divnejch kérek, ale pentagramy na bradavkách jsou FAKT DIVNÝ!) a povídá si o vás s jeho manželkou, což je dost vidět vzhledem k tomu, že z vás po dobu rozhovoru oba nespustí oči.
Velkou lásku jsem chovala i k jedincům v Liberci. Jdete s kamarádkou po obchoďáku a najednou za váma banda celoročně opálených obyvatelů ČR začne ječet: "Ej pičo indiánka a čarodejnice!" Chápu, že mít styl ne k odrazu všem je dneska něco, co se hodnotí divně. Ovšem pokud na mě ječí opice s řetězem z kola na krku, kterej stejně skončí ve sběru hned potom, co nebude mít na levnou vodku a cigára, bullshity o tom, jak vypadám, nutí mě to se zamyslet nad tím, kde vlastně žiju.
Zůstaneme u předsudků, ráda se nad lidma ohledně tohohle tématu směju. Minulý týden jsem skončila se zánětem zvukovodu (dávám 4 z 10, jsou i horší věci, ale lolko jsem mohla hrát týden v kuse, to se musí nechat). Což znamená, že jsem musela jit na ORL, což znamená hodinu čekání v čekárně. Přišla jsem, pozdravila jsem. Nic. V čekárně bylo dvanáct lidí. Slovy dvanáct lidí a nikdo z nich ani nezabučel. Po chvíli slyšíte, jak se o vás dvě ženský začnou bavit, začnou řešit, co máte na sobě, proč máte růžovou (čas se obarvit, Jano) hlavu, proč jste nalíčený, .... Ale to, že by někdo okřikl dva fracky řvoucí na celou čekárnu, co se perou o debilní autíčko, to ne. V pořádku, já jsem hrozba dnešní generace, pochybná existence, ... ale vaše děti jsou andílci. Upřímně říkám, že pokud mi tohle jednou bude vydělávat na důchod, zastřelím se.
U dětí ještě zůstaneme. Jedu s přítelem v jedenáct hodin z kina. Za celý den oba máme plný zuby všeho, chceme klid a společně s náma i zbytek autobusu vzhledem k tomu, že je večer. Myslíte, že to jde, když máte v autobusu dvě děti, co sedí před sebou a maminky se pravděpodobně znají? Hahahahaha. Po půl hodině křiku, smíchu a nevím čeho všeho, si jednu z maminek dovolí oslovit nějakej chlap. Prostě se slušně zeptá, jestli by si je nemohla uklidnit, že na to nikdo není zvědavej. A reakce ženský? Začne se smát a pošle ho do prdele.
A pak mi prosím říkejte, že jsem nepříjemná, když kolem sebe mám kokoty. Divte se mi, že nikam nechodím, že nemám náladu čelit lidskýmu kreténismu, že upřednostňuju víkend s knížkou nebo hraním než víkend s lidma. Fuj. Stejně vás všechny nesnáším.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Fame Fox Fame Fox | Web | 1. února 2016 v 19:19 | Reagovat

Aaaaa, tento článok je totálne super!:D
Dobre, takže, to s tými WC na škole? Tiež som chodila na gympel a bohužiaľ, i u nás sa toto dialo. Dievčatá bohužiaľ namiesto WC papiera používali ruky a utierali to do steny - fakt mňamka, ty vole. Moment, som na vysokej a nedávno som mala rovnaký zážitok - NA VYSOKEJ ŠKOLE! Panebože. -.- Tie baby ani vo vyššom veku nevedia čo sa má a čo nie.
Moje cestovanie vlakom / busom spočíva v tom, že radšej mám pustenú hudbu, len aby som nepočúvala nejake puče, ktoré ani nemajú 18 rokov, debatujú o tom, kde si zatrtkali, koľko toho vychlastali a iné sračky, ktoré mňa, ani ďalších ľudí absolútne nezaujímajú.
ORL máte tuším rovnaké ako u nás. O ľuďoch ani nehovorím. Ja mám pre zmenu červené vlasy, ešte mám nadváhu a ľudia sú tak drzí, že ma budú "nenápadne" ohovárať a debatovať o tom ako vyzerám a prečo mám také a onaké vlasy - pojebte sa ľudia.
Absolútne s tebou súcitím a viem, že to proste vie nasrať. Všetky tie faktory a ľudia vôkol nás.Bohužiaľ, žijeme v takejto idiotskej dobe. A, bohužiaľ, bude horšie.

2 M O N I K A M O N I K A | Web | 2. února 2016 v 10:58 | Reagovat

S těma záchodama to máme úplně stejný, no kromě krve se tam malovalo i něčím jiným. Pořád doufám, že to byla třeba hnědá rtěnka... Fuj tyvole. Taky tam byl jednou na zemi použitý tampon. Hnus všech hnusů!!! Já už v tý škole ani na záchody nechodím, to radši hned jak výjdu ze školy tak rychle do nějakýho obchodu na veřejný. Pořád nic moc, ale nikdy jsem tam nenašla takový nechuťárny.

No jo, s tím vzhledem, pořád někdo bude totálně omezenej :-D Mě vadí když někdo komentuje moje obočí, no tak se mi prostě líbí velký a hustý obočí, poserte se z toho! xd A pak maj takový kecy jako "vždyť máš klučičí obočí" "vždyť ti to srůstá" no hlavně že ty jejich vytrhaný křivý nike fajfky jsou supr :-D To už radši neřeším.

Ty rozhovory v tom autobusu jsou nejhorší! A ještě horší je to, když někdo debilně čumí, a ještě se třeba otočí :D Tak bacha, aby mu ta hlava neodpadla!

Jinak tě obdivuju, že jsi to všechno dokázala napsat, jednou jsem to zkoušela a tak brutálně jsem se vytočila, že jsem musela přestat a šla jsem si daát čokoládu. :D :-! :-!  :-! :-x

3 Bels Bels | E-mail | Web | 9. února 2016 v 21:18 | Reagovat

Lidi jsou fuj, taky to říkám furt. Jako v práci se jim nevyhnu, ale mimo ni - jezdím si tam i zpět autem a doma jen naši. Lebedím si.

4 just no one just no one | 3. dubna 2016 v 22:02 | Reagovat

Nevím, ale pořád se mi to hlava nechce pobrat. Proč nesnášíš lidi? Chápu, že ne všichni jsou příjemní a že na ty normální nejspíš nemáš štěstí, ale házet je všechny do jednoho pytle? Není to trochu moc?
Jasně... asi každý občas jezdí autobusem s lidmi, co prostě dělají hluk a chovají se příšerně. Ale ty jsi nikdy neměla špatný den? Nebo jsi nebyla uřvaná a krapet rozežraná jako dítě? Myslím, že každý trochu byl. A to že tě lidi nezdraví, když ty je pozdravíš a pomlouvají ti tvou image? Kašli na to! Prostě to vypusť. Máš se ráda ne? Neřeš je. Jim něco chybí, když mají potřebu někoho soudit.

5 jeffyblack jeffyblack | 3. dubna 2016 v 22:39 | Reagovat

[4]: Řekla bych, že je to celé způsobené celkovou mou minulostí, kterou nikdy nebudu veřejně rozebírat. V článku jsem poukazovala na to, co mám ve svém okolí za lidi.
Jasně může to být nějakým způsobem nepochopitelné, ale upřímně já si tohle taky zrovna nevybrala. Lidem zkrátka nevěřím, straním se jim, co nejvíc to jde a jsem tak spokojená :)

6 Kočkavločka Kočkavločka | E-mail | 24. ledna 2018 v 10:57 | Reagovat

Chápu. Mám to stejně,vyhýbám se lidem.
Možná by se mi líbily růžový vlasy, ale jsem ráda, když mi ten můj "blond" aspoň nechytne moc dozrzava nebo nedej bože do zelena. Jsem spíš plašan, odpor už neukazuju.

7 ABeaultyattimi ABeaultyattimi | E-mail | Web | 24. července 2018 v 3:02 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-du-cialis-au-luxembourg/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama